به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان از وجود ۷۳۰ هیئت مذهبی ثبت شده در شهرستان زنجان خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۱۴ هیئت مذهبی مختص بانوان است.

حجت الاسلام فیروز علی خسروی در گفتگو  با  سراج  از وجود ۷۳۰ هیئت مذهبی ثبت شده در شهرستان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد ۲۱۴۴ هیئت مذهبی مختص بانوان است.

وی به فعالیت هیئت های مذهبی بانوان در شهرستان زنجان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه فعالیت این هیئتها  بسیار خوب است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: نصف جمعیت استان زنجان را بانوان تشکیل می دهند و در این میان فعالیت بانوان در حوزه های فرهنگی و دینی و اجتماعی بسیار عالی است.

خسروی بر شناسایی و ساماندهی جلسات خانگی بانوان در شهرستان زنجان اشاره کرد و گفت: شناسایی و ساماندهی و نظارت بر جلسات خانگی بانوان  را دنبال می‌کنیم.

وی تصریح کرد: در این میان شناسایی جلسات خانگی بانوان انجام شده و نظارت را هم از جلسات خانگی بانوان را در برنامه داریم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: بانوان نقش بسیار مهمی در تقویت بنیان خانواده دارند و توجه به این امر مهم جامعه سالم و پاک را هم به دنبال دارد.

خسروی یاد آورشد: حضور زنان در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی، سیاسی به‌عنوان یک ضرورت خود را نشان دادده  است.

وی گفت:با توجه به اینکه نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می‌دهند نقش آن‌ها در مسائل پیش رو بسیار حائز اهمیت است و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری نقش بانوان در رشته‌های مختلف نشان‌دهنده موفقیت نگاه نظام اسلام به زن است.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد