رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر از صدور ۲۱۴ کارت مداحی برای مادحین این شهرستان خبر داد و گفت: صدور کارت برای مداحان در ساماندهی، شناسایی و برنامه ریزی برای ارتقای سطح آنها ضروری است و کمک شایانی به تقلیل آسیب های مداحی خواهد کرد.

حسین محمدی امروز با اشاره به صدور کارت مداحی برای مادحین شهرستان اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام محرم و برپایی مجالس عزا و لزوم ساماندهی مداحان، کارت مداحی برای مداحان شهرستان ابهر که قبلا ثبت نام شده و مراحل تایید را گذرانده اند صادر شد.

وی افزود: ۲۱۴ نفر از مداحان شهرستان ابهر در سامانه طوبی ثبت شده و مراحل صدور کارت برخی از آنها در حال پیگیری است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر تصریح کرد: صدور کارت برای مداحان در ساماندهی، شناسایی و برنامه ریزی برای ارتقای سطح آنها ضروری است و کمک شایانی به تقلیل آسیب های مداحی خواهد کرد.

حجت الاسلام محمدی با اشاره به برگزاری همایش بزرگ وداع عاشوراییان اظهار کرد: همایش بزرگ وداع عاشوراییان که همه ساله توسط خانه قرآن شهری قرآن و عترت اجرا می‌شود امسال نیز در روز سومین روز از شهادت حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام شناط برگزار شد.

وی در ادامه تصریح کرد: در این مراسم که اقشار مختلف مردم حضور داشتند، حجت‌الاسلام حسن محمدی به ایراد سخنرانی پرداخت و مداحان مرثیه خوانی کرده و تعزیه خوانی نیز اجرا شد.

رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر افزود: خانه قرآن شهری قرآن و عترت یکی از فعال ترین خانه های قرآن شهرستان ابهر می باشد که تاکنون برنامه های متنوع قرآنی و فرهنگی و مراسمات ملی -مذهبی اجرا کرده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد