حجت‌الاسلام حسین مقدمی امروز  اظهار کرد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌دره برنامه‌ریزی‌های لازم را برای ایام فاطمیه دوم انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته برنامه‌های متعددی در شهرستان در ایام فاطمیه دوم اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی طرح گفتمان‌های دینی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه طرح گفتمان‌های دینی تبلیغات اسلامی با هدف تبیین سیره و سبک زندگی حضرت زهرا (س) برگزار می‌شود، افزود: این گفتمان‌ها در رده‌های مختلف در سطح مدارس، مساجد و دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه گفتمان‌های موضوعی تبلیغات اسلامی با حضور روحانیون و اساتید مجرب برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این گفتمان‌ها موضوعات مربوط به سیره و سبک زندگی حضرت زهرا (س) برای افراد حاضر تبیین و تشریح می‌شود.

مقدمی با اشاره به اینکه به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س) برنامه گردهمایی هیأت‌های مذهبی نیز اجرایی می‌شود، اضافه کرد: این برنامه با حضور دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در ایام فاطمیه گردهمایی طلایه‌داران تبلیغ نیز برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این برنامه نیز با حضور روحانیون و مبلغان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه در این ایام با حضور هیأت‌های متشکلی از بانوان برنامه عزاداری اجرایی خواهد شد، اضافه کرد: این برنامه با عنوان پیروان فاطمی در شهرستان اجرایی می‌شود.

مقدمی با بیان اینکه دیگر برنامه اجرایی در سطح شهرستان برگزاری راهپیمایی بانوان است، تصریح کرد: این برنامه روز شهادت اجرایی می‌شود.

وی تصریح کرد: برنامه راهپیمایی باشکوه بانوان خرم‌دره‌ای از مسجد رسول‌الله خرم‌دره به سمت مسجد حضرت زهرا (س) با حضور بانوان از اقشار و اصناف مختلف برگزار خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌دره با تأکید بر اینکه ایام فاطمیه فرصت مناسبی برای ترویج سبک زندگی حضرت زهرا (س) است، گفت: در همین بخش از ظرفیت‌های شهرستانی استفاده خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد