حجت‌الاسلام علی میرزابیگی امروز  ضمن اشاره به اهمیت رعایت عفاف و حجاب در جامعه برای تحکیم نهاد خانواده اظهار کرد: رعایت عفاف و حجاب تاثیر بسزایی در حفظ حریم‌ها و همچنین کاهش طلاق و بی‌بندوباری در جامعه دارد.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از سوی دستگاه‎های فرهنگی افزود: تبلیغات اسلامی برای عمل به رسالت خود در این بخش، برنامه‌های متعددی طی سال اجرایی می‌کند، اما این برنامه‎‌ها در هفته عفاف و حجاب به صورت ویژه‌تر اجرایی می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ایجرود با اشاره به برگزاری گفتمان‌های موضوعی عفاف و حجاب در ایجرود با همکاری روحانیون مستقر و اعزامی شهرستان بیان کرد: هدف از برگزاری این گفتمان‌ها ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و آگاه‌سازی جامعه درباره هجمه‌های دشمنان در ضربه زدن به بنیاد خانواده از طریق ترویج فرهنگ بدحجابی است.

وی ادامه داد: با توجه به تعطیلی مدارس و قرار گرفتن در ایام تابستان گفتمان‌های دینی موضوعی در مساجد محوری شهرستان برگزار می‎شود.

بیگی در ادامه از برگزاری نمایشگاه موضوعی عکس عفاف و حجاب در شهرستان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه حجاب برتر و نمود آن در جامعه به تصویر کشیده شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ایجرود در ادامه از برگزاری مسابقات فرهنگی موضوعی عفاف و حجاب خبر داد و بیان کرد: این مسابقات با همکاری دانشگاه پیام نور شهرستان برگزار خواهد شد.

وی همچنین از اجرای برنامه‌های مناسبتی در مساجد این شهرستان نیز خبر داد و افزود: تعداد مساجد شهرستان ۵۵ باب است که خوشبختانه با هماهنگی انجام شده طی ماه رمضان پوشش تبلیغی در این مساجد ۱۰۰ درصد بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ایجرود ادامه داد: پرسمان‌های دینی، کلاس‌های آموزش روخوانی، روان‌خوانی، مفاهیم و حفظ قرآن کریم، پاسخگویی به شبهات دینی مراجعان، برگزاری نماز جماعت، بیان احکام در بخش‌های مختلف از جمله اقداماتی است که توسط روحانیون مستقر و اعزامی در مساجد شهرستان اجرایی می‌‎شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد