حجت الاسلام مسعود صفی یاری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی نهادی ولایی و مولود انقلاب اسلامی است، افزود: این نهاد بر اساس اهداف تعریف شده، وظایف حساس و خطیری را در شرایط حاضر در عرصه احیا و اشاعه اندیشه تابناک اسلام و دفاع از اصول اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی بر عهده دارد.
وی به تعیین رویکردها و راهبردهای اداره کل تبلیغات استان زنجان برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده اشاره کرد و ادامه داد: سند راهبردی ۱۰ ساله این اداره کل برای رسیدن به چشم انداز ۱۴۰۴، همراه با سایر استان ها تدوین شده و برای تایید نهایی به دفتر رهبر معظم انقلاب ارسال شده است.
حجت الاسلام صفی یاری مسجد محوری را از مهم ترین راهبردهای سازمان تبلیغات اسلامی برشمرد و افزود: مدیریت محیط تعاملی و افزایش امکان دستیابی آحاد جامعه به آموزش ها و تبلیغات دینی از دیگر راهبردهای اساسی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در اجرای برنامه ها در سال جاری است.
وی اظهار کرد: در زمان حاضر ۸ کتابخانه حوزه دین، ۴۱ کتابخانه شبستان، ۷۴ خانه عالم و یک دبیرستان علوم و معارف اسلامی پسرانه صدرا در سطح استان زنجان موجود و فعال هستند.
حجت الاسلام صفی یاری بیان اینکه هم اکنون ۹۴۲ مبلغ و مبلغه در سامانه شبکه تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان برای اعزام جهت فعالیت های تبلیغی ثبت شده اند، اظهار کرد: ۸۰۵ نفر از این مبلغان، کد دائم جهت فعالیت تبلیغی مستمر در مناطق مختلف این استان را دریافت کرده اند.
وی از فعالیت ۱۵۰ موسسه و خانه قرآنی در زنجان خبر داد و افزود: سال گذشته یک هزار و ۱۰۰ نفر از علاقه مندان در این موسسه ها و خانه قرآنی، در دوره های حفظ قرآن کریم شرکت کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد