به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، مسعود صفی یاری بابیان اینکه برای ایام‌الله دهه فجر اداره تبلیغات اسلامی استان زنجان برنامه‌های متنوعی را پیش‌بینی کرده است، گفت: در این راستا در بیش از ۴۵ مدرسه استان زنجان ۱۳۵ گفتمان دینی با محوریت اقتصاد مقاومتی، آسیب‌های اجتماعی، سواد رسانه‌ای و فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در برگزاری این گفتمان‌ها بیش از ۸۰ مبلغ فعالیت خواهند داشت و این گفتمان‌ها برای مقطع راهنمایی و دوره متوسطه برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: دهه فجر امسال رنگ و بوی فاطمی به خود خواهد گرفت و شهرداری هم فضای شهری در دهه فجر را متأثر از ایام فاطمیه کند و اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به یاری هیئت‌های مذهبی، کانون‌ها و مبلغین رسالت ذاتی خود که تبلیغ اسلام و تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی را بر عهده خواهد داشت.

صفی یاری تأکید کرد: دهه فجر فرصت خوبی برای تبیین ریشه‌ها و دستاوردها و اهداف انقلاب است و باید برنامه‌ریزی‌ها دقیق و مدیریت درست باشد و دشمن‌شناسی، بصیرت افزایی، استکبارستیزی شاخصه‌های مکتب فکری امام خمینی (ره) است و مقام معظم رهبری نیز بر لزوم فتنه شناسی و بصیرت افزایی تأکید دارند.

وی به برگزاری گفتمان‌های دینی در دهه فجر اشاره کرد و یاد آور شد: جوانان ویژگی و استعداد خوبی درزمینه گفتمان‌های دینی دارند به بنابراین این سازمان به ارتقای کیفی گفتمان‌های دینی تأکید بسیاری دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان به تهاجم فرهنگی دشمن بر ارزش‌های اسلامی تأکید کرد و یاد آور شد: امروز هجمه‌های زیادی برعلیه هویت زدایی، دین زدایی و ارزش‌های ناب اسلامی و ایرانی صورت می‌گیرد و لزوم برگزاری گفتمان‌های دینی از ضروریات جامعه است.

صفی یاری ابراز کرد: توجه به برگزاری گفتمان‌های دینی بعث تقویت باورهای دینی دانش آموزان می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد