به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری امروز اظهار کرد: به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی فتنه سال ۸۸ یک بیماری بود که علاج آن حضور بی‌نظیر و بی‌بدیل مردم در حماسه ۹ دی بود.
وی با اشاره به اینکه در حماسه ۹ دی متدینین و بدنه انقلابی و دغدغه‌مند جامعه و … حضور داشتند، افزود: حضور مردم در حماسه ۹ دی آتش فراگیر فتنه را خاموش کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: باید در حماسه‌ای که خود مردم خالق آن بودند، برای پاسداشت آن نیز باید مردم حضور داشته و این حضور باید بسیار ملموس باشد.
صفی‌یاری با بیان اینکه در ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸ تبیین ابعاد مدیریت الهی رهبر معظم انقلاب اسلامی موجب شد جریان فتنه چهره واقعی و نفاق خود را بیش از بیش آشکار ساخته و زمینه‌های خروش انقلابی ملت ایران را فراهم کند، اضافه کرد: در برنامه‌های اجرایی نیز نسبت به روشنگری و تبیین نقش دولت‌های مداخله‌گر غربی در فتنه ۱۳۸۸ و حمایت آشکار آنها از سران و جریان فتنه، نقش جریان فتنه در گسترش دامنه تحریم‌های اقتصادی ظالمانه علیه ملت ایران اقدام خواهد شد.
وی با بیان اینکه دشمن در سال ۱۳۸۸ به این باور رسید که می‌توان کشور را از درون بی‌ثبات کرد، گفت: بر اساس همین برآورد، به راهبرد تشدید تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی، برای خسته کردن مردم از نظام و انتقام از حماسه‌سازان ۹ دی رسید.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه به منظور تبیین این موضوع امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های متعددی به مناسبت ۹ دی اجرایی خواهد شد، اضافه کرد: به همین مناسبت ۲۰ مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف استان اعزام خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه همزمان با ۹ دی هشت نشست روشنگری نیز در استان برگزار می‌شود، افزود: در این ایام ۶۰ ویژه برنامه نیز توسط مبلغان برگزار خواهد شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه هیأت‌های محوری استان نیز ۲۰ برنامه به مناسبت ۹ دی اجرا می‌کنند، گفت: همچنین در این ایام برنامه‌های تحلیلی نیز اجرا می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد